Akaime Minakami

21. dubna 2012 v 15:25 | Orion Mizuki

AKAIME MINAKAMI

Jméno:Akaime Minakami
Hodnost: Genin
Věk: 15
Narození: 19.7
Pohlaví: Žena
Vesnice: Kirigakure no Sato
Klan:Ranmaru´s clan, po matce Minakami
Kekkei genkai:Ranmaru´s Kekkei Genkai
Podstata chakry: Zatím neví
Sensei: ---Charakter a životopis:
Akaime vyrůstala v obyčejné rodině v Kirigakure no Sato. Tichá dívka si nenašla příliš přátel, ale nikdy nebyla úplně sama.
Odmala byla fyzicky velmi slabá. Sotva se hýbala. Její rodiče hledali všemožné léky, ale jen málokdy se něco objevilo.
Akaimino jméno je odvozené od jejích očí. Akai me znamená Rudé oko. A je to opodstatněné. Její oči září, chce-li něco provést. Touha opustit pokoj, ve kterém bývala celé dny jí ukázala další možnost. Stačilo chtít a její oči se rudě rozzářily. Dokázala se podívat skrz zeď. Dokázala vytvořit iluze. Viděla dokonce i chakru pulzující v těle lidí okolo ní.

Její rodiče byli nadšení, když se jí to podařilo poprvé a v té chvíli pro ni nastala prozatím nejtěžší část života.
Byla nesamostatná a slabá. Desetiletá. Teď ale musela vstát a cvičit. Zprvu jí dělalo problémy sejít schody do přízemí jejich domu. Rodiče nenáviděla za to, co musela prožít, aby alespoň trochu napravila, co se stalo s jejím tělem. Od té doby se její relativně šťastné, i když osamocené dětství, změnilo v peklo. Večer jí bolívalo celé tělo. Trpěla, nikdo si nedokázal představit, jak bylo pro ni těžké se rozhýbat. Kliky, cviky... Jakmile rodičům došlo, jakou výhodu jí poskytuje její Kekkei genkai, spatřili možnost, jak by se jejich jediná dcera ještě mohla stát kunoichi a nehodlali se jí vzdát.

Proplakané noci a dny plné zdlouhavých a bolestivých cviků nepřestávaly.
Jelikož Akaime nikdy nenastoupila na Akademii, zaplatili jí rodiče soukromého učitele, který jí naučil teorii i techniky, které byly základem umění shinobi. Navzdory osudu se její fyzická síla začínala stupňovat.Akaime začala běhat. Utíkala z domu na dlouhé procházky. Dalo by se říct, že se dostala na úroveň někde mezi Geninem a Chuuninem a dokázala své Kekkei Genkai velmi dobře využít.

Teď už iluze vytvářela úmyslně. Teď už se dívala přes zeď, aby viděla, co se děje venku.
Procházky, na které mizela se stávaly každým dnem delšími, mnohdy se vracela až vprostřed noci. Rodiče byli nadšení. Měli o svou dceru strach, ale ona se nebála a to bylo znakem, že bude silnou kunoichi navzdory tomu, že jako dítě se téměř nemohla pohnout. Čekala do patnáctého roku. V té době už byla se sílou téměř na úrovni svých vrstevníků, i když fyzickým útokům nebo Taijutsu se raději vyhýbala. A v den jejích patnáctých narozenin odešla.

Milovala své rodiče, ale zároveň si jedno malé děvčátko vypěstovalo strach vůči nim.
Jedno malé dítě, které nutili žít jim to, že ho zachránili ještě nedokázalo odpustit. Odešla a loajalita její rodiny vůči Mizukage vzala za své. Akaime totiž zaslechla zmínku o obnovení Rootu a zatoužila do něj patřit. Vydala se hledat někoho, kdo by jí dokázal pomoci. Nebyla fyzicky nejzdatnější, ale se svým Kekkei Genkai měla šanci být užitečná.

ZDROJE

Oddělovač: GillianIvy z DA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama