Jin Insignia

21. dubna 2012 v 13:46 | Orion Mizuki
Jméno a příjmení: Jin Insignia
Hodnost: Genin
Věk: 17
Narození: 7.1
Pohlaví: Žena
Klan: Insignia Ichizoku
Kekkei genkai: ---
Elementy: Fūton, Katon (Ani jeden zcela neovládá)
Sensei: ---
Charakter a životopis:
K charakteru protentokrát možná stačí tři slova - Nadržená, krvelačná mrcha. A k životopisu...

___________________Narození a rané dětství________________________

I přesto, že doba Orochimara byla už roky pryč, našlo se v Otogakure zjevně několik jeho přívrženců.
A právě proto se narodila Jin. Její otec zažil poslední Orochimarova léta a vybral si ho za svůj vzor. Její matka byla oproti tomu správná kunoichi dodržující pravidla. Ač se to nezdá, i v této vesnici se však dalo najít klidné místo k pokusům. Jin svou rodinu vždy bezmezně milovala a podrobila se jim ráda. Otcova laboratoř byla jejím královstvím. Co měla, zkoušela nejraději na sobě.

Ještě úžasnější pro ni bylo, když otec podezřelým způsobem získal něco o pokusech jeho velkého vzoru.
Prohledávala papíry, vyráběla látky, které nejen nechutně vypadaly, ale byly cítit přes celou vesnici. Ty už neměl ani otec to srdce zkoušet na ní a tak se sem tam vypařil nějaký vesničan. Jin našla zalíbení v zabíjení. Ne podříznout jim hrdlo, to nestačilo. Ona zabíjela umělecky. Vpíchla zmíněnému do těla látku, jejíž účinek byl značně nejistý a sledovala, jak její pokusný králíček umírá.

____________________Studium a první technika______________________

Všechny popisy Orochimarových pokusů, které se otci podařilo nashromáždit znala nazpaměť.
Neuměla mnoho technik, spíš jen ty, které se naučila díky zvráceným metodám. Stačilo na okamžik si něco vpíchnout do kůže a její tělo si osvojilo novou schopnost. I když to nebylo jen tak docela. Jediné, co se jí podařilo takto získat, než kvůli bezpečnosti s násilným získáváním schopností skončila, byla technika původně od Orochimara. Long Strangling Hairs Technique

Jak léta plynula, přicházela Jin pomalu, ale jistě na svůj styl. Pokusi byly jejím koníčkem a jako Genin se uměla pohybovat rychlostí Jounina, ale Orochimaru byl otcův vzor, ne její. Ona našla zalíbení v technikách elementů a začala se věnovat jim. Zkoušela si je vyvolat, najít to, co jí bude vyhovovat. A co bylo nejlepší, zjišťovat, co která technika umí. Zblízka i dálky.

____________________Elementy a nový cíl__________________________


Byla krvelačná vždy a ráda si hrála.
Kolem šestnáctého roku u ní Orochimarova éra zcela skončila a jako památka zůstaly jen znalosti, které si osvojila. Pomalu si vybírala další cíle a zároveň se u ní začalo projevovat dospívání. Byla vybíravější než dřív a ráda si s oběťmi hrála. Než jim podřízla hrdlo. V té době již ovládla dva elementy, ale dohánělo ji k šílenství, že pořád není schopná naučit se s nimi žádnou techniku. Na konci prstu dokázala vytvořit jasný plamínek. Buď zlatavý pomocí ohně nebo jiskřivě stříbřitý pomocí blesku. A ani z jednoho elementu víc.

V té době také začala ztrácet kontrolu.
Možná, že se na ní jen podepsaly pokusy, které na ní otec zkoušel. Možná, že to bylo tím vztekem, který ji plně ovládal, když jí někdo unikl. Na Genina byla podivně vynalézavá. A pořád se nedokázala naučit žádnou techniku s elementy, které měla ovládat. Ničilo ji to, ale tím víc ji ovládla touha učit se dál.

___________________Druhá technika a dospívání_____________________


A pak na to přišla. Když byla v klidu a soustředila se šlo to.
Naučila se tak další techniku. Další techniku, kterou mohla ublížit svým obětem, víc nepotřebovala.Utsusemi no Jutsu Cikádí technika jí umožnila skrýt svou polohu. Milovala, když lidé okolo ní křičeli, ať už toho dosáhla jakýmkoli způsobem. Mluvila k nim a její hlas jako kdyby se ozýval ze všech stran, stejně jako kroky. Milovala to. A pak když přišla blíž... A zase byla něžná, melancholická. Mírná a jemná, ale jen na první pohled. A pak si hrála. Všemi možnými způsoby, ale tak, aby ublížila.

Nikdy se nestala právoplatnou kunoichi, na nějakou dobu byla ukrytá se svým otcem v jejich laboratoři a dokud jí nosil jídlo, bylo vše v pořádku. Když se vrátila její matka z jedné z mnoha jejích misí, byla zase malou holčičkou. Schoulila se jí do klína a nechala ji, aby jí vískala ve vlasech. Dokud neodešla, zůstávala taková za každou cenu. Schizofrenička nebo psychicky labilní jedinec? Ani jedno, pouze nadprůměrně inteligentní blázen, který si zamiloval krev. A nebo možná obojí.

_________________________Poprvé kunoichi_______________________

Sama se rozhodla navštívit současnou Otokage Reinu Kanu. Dorazila do její rezidence a jakmile ji spatřila, oblíbila si ji. Otokage na ni měla stejný vliv jako matka. Uklidňující.
Faito Dansaku, Reinina ANBU ochranka, už ten dojem neudělala. Když jí Reina půjčila bleskový meč, podařilo se jí s ním málem mávnout přímo jeho směrem. Samozřejmě, že zabíjet omylem by jí nevadilo. Když jí zastavil a chytil za zápěstí, její vlasy ho málem uškrtily.

Nakonec se spokojila s technikou, kterou jí Reina půjčila. Body Flame Technique ji fascinovala už když prvně četla Orochimarovy práce. S ní zmizela z rezidence už jako oficiální kunoichi z Oto a ke své radosti i jako Gakusei skvělé Otokage.

________________________Trénink a výchova_______________________

Trénovala. Jak míchání jedů, kterými slíbila, že bude jedinečná, tak novou techniku. Když jí došly přísady zamířila do nemocnice pro nové. Výkřik jí dovedl k zajímavému chlapci. Tatsuo Reigi ji fascinoval. Ublížil jí pomocí blesku a ona neměla ráda, když ji někdo nenechal, aby si s ním hrála. Její oběti jí byly věrné a napomáhalo tomu víc věcí než úsměv, který odkoukala od Otokage. Rozhodla se to chlapci vrátit za každou cenu a kolem toho se odvíjel i její další život.

Zdroje:
Obrázek: Bohužel jsem nedokázala dohledat zdroj. Pokud jste autorem nebo znáte autora neupraveného obrázku, budu vděčná, když mě upozorníte, kdo jím je, abych mohla sem doplnit odkaz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Smithb154 Smithb154 | E-mail | Web | 9. září 2017 v 15:18 | Reagovat

hi!,I really like your writing so so much! proportion we communicate more about your post on AOL? I need a specialist on this space to unravel my problem. Maybe that's you! Looking ahead to see you. kgeakgddkdbefgdd

2 Smithg924 Smithg924 | E-mail | Web | 10. září 2017 v 19:21 | Reagovat

Hello! Do you use Twitter? I'd like to follow you if that would be okay. I'm undoubtedly enjoying your blog and look forward to new posts. eaeaeafaeggebaek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama