Orion Mizuki

20. dubna 2012 v 9:33 | Orion Mizuki


Jméno a příjmení: Orion Mizuki
Věk: 21 let
Narození: 17. 3.

Vesnice: Iwagakure no Sato
Sensei: Mitano Iwako (Mrtev)
Hodnost: Jounin
Kekkei genkai: ---
Podstata chakry: DotonCharakter:
Orion je vlastně přátelská, i když zprvu byste ji zařadili spíše mezi ty zvláštní a nepopsatelné typy shinobi, kteří se otevírají jen těžko. Stojí vždy zpříma, zpříma se dívá do očí a jednoduchá bývají i její slova.
Její osobnost má totiž dvě stránky. Srdce a rozum.
Rozum, který dobře ví, co by měla udělat a s ním i osobnost, kterou vidí všichni okolo ní.
Chladnou, nepřístupnou, nemluvnou. A pokud mluví, bývá sarkastická.
Srdcová stránka její osobnosti je na pro změnu velmi emotivní.
Smutné oči, zářivé jiskřičky v nich... Vše dohromady. Když je Orion s někým, kdo si plně získal její důvěru je schopná mluvit hodiny. Dokonce i vcelku společenská, ale to se nestává často. Pak ráda básní. Nezvyklé na člověka jejího původu, ale miluje verše, které píše sám život. Ač Iwa není poetické místo, ona v něm poezii vidí. V celém svém životě. Trdí, že jen překládá, co jí šeptá vítr jazykem básníků. A vítr je přece všude. Všude jsou tedy i verše.

Když se otevře, září jako souhvězdí, podle něhož má jméno.
Když se neotevře, je temná jako sama noc, ve které by jindy směla zářit.


Životopis:
Na začátek je třeba zmínit něco, co se stalo daleko před narozením Orion. Dva klany vprostřed Ohnivé Země. Velice podobné. Klan Mizuki a klan, jehož jméno se dávno zapomnělo. Měly společnou nenávist i lásku, ale jeden klan si vypěstoval oddanost ke Skryté vesnici. Druhý to nedokázal a vydal se na pouť světem. Zakotvil nakonec také, ale v jiné zemi. V Zemi Země.
První klan provázela slavná, ač děsivá jména. Orochimaru a mnozí další. Rozdělení klanů znamenalo rozdělení nenávisti. Klan ve Skryté Listové si jí na svá bedra naložil mnohem více než měl.
Oba klany v závislosti na několika příslušníků svých rodin utrpěly na cti, hrdosti a jejich nenávist se prohloubila. Klan Mizuki zůstával ve Skryté Kamenné, daleko od všech starostí a nemusel se tolik bát. Klan ve Skryté Listové, uprostřed vší nenávisti, však brzy téměř zmizel ze světa a na jeho počest a pro navrácení hrdosti klan Mizuki zcela převzal jeho zvyky. Ubíhaly roky, léta plynula. Dalo by se říct, že monotónně, avšak čas nestál a na staré křivdy se téměř zapomnělo.
Z obou klanů a jejich slávy zbyl jen třpyt hvězd. Vzdálený a viditelný pouze za noci a za tmy.
Možná proto nejnovější přírůstek do klanu, dívku, pojmenovali podle jednoho z nejznámějších souhvězdí. Orion.

Její dospívání se dá popsat mnoha slovy, ale pro shrnutí jich stačí pár.
Rostla jako z vody a dělala svému klanu čest. Oděná do fialkové či modré, která podtrhovala její postavu i zářivé, hadí oči. Černé, dlouhé vlasy tak nějak splývaly, ale ona rozhodně ne.
Nejdříve byla důvěřivá, ale po nějakém čase se naučila skrývat svou povahu. Později také oblékla uniformu Iwy nebo kimono v jejích barvách.

Akademie byla nepěknou částí jejího života.
Upřímně řečeno neměla talent. Neměla Kekkei Genkai a i přes zvláštnost jejích očí neovládala žádné Dojutsu. Díky tomu to neměla lehké. Byly ale i šťastné chvíle. Naoki, kterého poznala na Akademii, ji sledoval dlouho. Možná, že se do ní někdy zamiloval. Neviděla to. Jen jedenkrát mu věnovala pozornost a to ve chvíli, kdy ji zachránil před skupinkou spolužáků, kteří ji neměli příliš v lásce. Tenkrát se s nimi po klučičím vzoru pral. A rozhodně je nenechal vyhrát. Odešel než mu stačila poděkovat. Uživatel Bakutonu si k ní ale později měl najít cestu.

Její nešikovnost nebyla vrozená.
Byla to jen přepáža uvnitř ní. Něco, co uzavřela, když se jí smáli pro její oči. Pro její původ a především pro její klan. Nebylo jednoduché to překonat. Na Akademii nastoupila v devíti a odešla až v sedmnácti.
A i přesto stále nebyla dokonalou kunoichi. Spíše takový smolař.

Jako Genin samozřejmě měla i svůj tým.
Velitel, který jí byl přidělen byl dobrý shinobi a ještě lepší otec. Jeho děti zemřely při misích. Nutno říci, že on sám už byl starší. Z celého týmu zůstala Orion sama s ním. Byla jako jeho náhradní dcera a právě z toho důvodu ji učil víc než ostatní. Učil jí sebedůvěře, boji, chladu i zacházení se životem.

A přepážka v jejím srdci padla právě při Chuuninských zkouškách.
Orion v té době byla už sama. Stačilo však dát dlaně k sobě, rozpoutat bitvu plnou jí známých pečetí a naučit se krvelačnosti. V den třetí části zkoušek si zamilovala boj. V ten den si zamilovala svůj klan. A především si tenkrát začala věřit.

Jelikož v Chuuninských zkouškách uspěla, měla za úkol vypomáhat na Akademii.
Jeden čas byla i učitelkou, ale co si budeme povídat, neměli ji rádi. A tak brzy vyměnila útulné stěny Akademie za aktivní službu. Byla takovým náhradním shinobi. Přidělovali ji do týmů, ve kterých nikoho neznala a neuměla s nimi bojovat. Jen párkrát se také dostaly k boji. Většinou tam byla jen z důvodu formální potřeby čtvrtého jména na papíru.
A pak přišlo překvapení. Jouninské zkoušky, splněná S-mise, povýšení.
Nutno říci, že Orion to nečekala. Uznání, které jí to konečně získalo ji nadchlo.

Celým srdcem byla i přes minulost svého klanu oddaná své vesnici a bylo odhodlaná dodržet všechny své sliby. Slib matce, že bude žít a pokaždé se z mise vrátí domů. Slib otci, že bude silná.
Slib u hrobu rodičů, že nezapomene. A nakonec splnění přání senseie.
Stane se skvělou kunoichi. A vlastně se jí stala.
Hrdá, na první pohled bez emocí. Chodila vzpřímeně a vážila si sama sebe víc než kohokoli jiného vyjma Tsuchikageho, kterému byla odhodlaná věrně sloužit. Za jakoukoli cenu.
Koneckonců byla Orion. Souhvězdí. Její zářivé oči byly světlem ve tmě.

I tato chvíle však skončila.
Jako svou povinnost brala starost o Tsuchikageho jen jediný rok. Za tu dobu získala vlastní tým. Jednoho ze svých žáků dostatečně nepoznala, druhým byl chlapec s nadáním a poslední členka Orionina klanu, pročež ji cvičila nejlépe. Bohužel, její tým skončil po půl roce, kdy jej přihlásila na Chuuninské zkoušky.
Yumi Mizuki jediná se vrátila domů živá.
Klan Uchihů byl krutý a nenávist k němu si za smrt kolegů Yumi uchovala a dlouho nebyla schopna cvičit.
Nepomohla ani starost o chlapce, kterého Orion převzala od své tety. Byl jako její mladší bratr. Teji. Měl talent, to musela uznat. Klan Mizuki jej adoptoval když byl ještě malý, Orion sama netušila proč, ale ráda na něj dávala pozor.
I tak se skrze samotu jen víc upnula na oddanost k Midotsuchimu, současnému Kage, pro kterého by šla pro mrtvoly. Líbala jej, bojovala s ním. Vše v jednom, těžko rozeznat.
Byla ochotná sloužit mu až za hrob, jako vždy sloužili lidé z klanu Mizuki svým Kage.

Během chvíle jí byl přidělen náhradní tým.
Jednoho viděla párkrát, druhého nestihla poznat. Oba byly Chuuniny a to je okradlo o první společné chvíle týmu mezi Shinobi. Orion se snažila, ale Yumi se do aktivit týmu stále nezapojovala.
Díky starosti o tým také neměla čas na hlídání Tejiho, který se konečně stal Geninem.
Byla na adoptovaného chlapce hrdá.
Spokojenost jí vydržela do chvíle, kdy Midotsuchi odstoupil z postu Kage.
Orion ztratila jeden ze svých cílů a její oči na chvíli pohasly.

U leknínového jezera poprvé po letech potkala Naokiho.
Toho, jež se zapsal do jejího života tím, jak ji chránil. Byla tenkrát malá, ale Orion zkrátka nezapomínala. Bavila se, vtipkovala. Naoki Kibakudan se stal za dobu, co jej neviděla, velitelem Bakuha Butai, organizace, která vždy udržovala pořádek v době války. Příliš se toho o ní nevědělo ani mezi Jouniny, ale Orion byla šťastná. Její nejlepší přítel, nebo možná jediný přítel, byl ten, na koho bylo použito Kinjutsu. Ovládal Bakuton.

Znovu si našla jeden z mála dosažitelných cílů.
Trénovala svůj tým a vydala se s ním na misi, která by se dala klasifikovat jako S-rank.
Její žáci, až na jednoho, který se nezúčastnil, zvládli misi skvěle. Navíc Naoki šel s nimi.
Vrátili se i s tělem nukenina, na nějž bylo použito vodopádové Kinjujtsu Jiongu.


Bodové ohodnocení schopností
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 3, 5
Genjutsu - 4
Inteligence - 4
Síla - 3
Rychlost - 3
Chakra - 4
Ruční pečetě - 3
______________
Celkem - 29, 5

Zdroje

Oddělovač: RBSRdesigns z DA
Avatar: Bohužel jsem nedokázala dohledat zdroj. Pokud jste autorem nebo znáte autora neupraveného obrázku, budu vděčná, když mě upozorníte, kdo jím je, abych mohla sem doplnit odkaz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama