Rian Ameyuri

20. dubna 2012 v 10:06 | Orion Mizuki

Rian Ameyuri

Jméno a příjmení: Rian Ameyuri
Datum narození a věk: 16. 7. (17 let)
Výška a váha: 164 cm, 57 Kg
Vesnice: Kirigakure no Sato
Hodnost: Chuunin
Sensei: Akita Mayako (Mrtvá), Ryuuji Akatsuchi
Kekkei genkai: ---
Styl boje: Shabondama no Ninjutsu
Živly: Suiton, FuutonCharakter:
Má ráda svou chladnou vesnici. Déšť dopadající do vlasů, v němž se dá dlouho tančit. A výšky samozřejmě. Bojuje ráda. Ráda a chladnokrevně. Umí své techniky dobře využít a boj je jedinou chvílí, kdy se neprojevuje její bázlivost. Nemá čas nad ničím přemýšlet a dokonce má ráda, když při souboji teče co nejvíce krve.

Naopak společnost lidí, kteří se vyžívají v intrikách a nejednají přímo ji děsí.
Ona je přímá. V boji i v životě. Na druhou stranu jistá impulzivnost se projevuje jen někdy, aby se vzápětí ještě mohla vrátit do dětských let a bázlivým pohledem přejíždět po neznámé krajině. Snaží se stát správnou kunoichi a skrývat city před těmi, kteří se nedostali do jejího srdce, avšak těm druhým neumí říkat ne.

Životopis:
Den po polovině srpna se narodil nejnovější přírůstek do klanu Ameyuri.
Z malého dítěte vyrůstala vcelku pěkná, průměrně nadaná kunoichi. Rian byla odmala tichá a když dospěla do věku, ve kterém toužila po přátelství a její osobní svět jí nestačil, začali se jí vyhýbat. I přes touhu po společnosti tedy zůstala sama a ponořila se plně ve svůj svět.

Ráda nad sebou cítila autority a když v tomto ohledu neuspěli rodiče, jež jí nechávali naprostou volnost, vybrala si za takový vzor kunoichi z klanu Mayako. Když se pak právě tato žena až příliš nepravděpodobnou náhodou - nejspíše vlivem Rianiných rodičů - stala jejím senseiem, byla dívka nadšená. Akademii dokončila ve dvanácti. Pořád byla dítě.

První její techniky, nepočítá-li ty základní z Akademie, se Rian naučila ze svitků klanu.
Nebyl významným a neměl jich mnoho. Ale stačila jedna drobná. Tím bylo jasné, že dívčinou předností bude boj na střední vzdálenost. Možná i na dálku vzdálenost, ale Ninjutsu, které kdysi používal tamní Jinchuuriki Utakata, ji opravdu nadchlo. Její sensei jí dokonce byla ochotná naučit něco ze svých dovedností. Říkalo se, že byla ve svých dvaceti nejlepší. A v očích Rian taková zůstala i po třicítce. Nahrazovala jí matku, které doma kvůli misím trávila příliš málo času.

Netrvalo dlouho a dívka si přála postoupit dál.
Sensei ji však k Chuuninským zkouškám nepřihlásila. Ani první rok, ani poté za dva.
A když se jich již skvěle připravená směla účastnit, dozvěděla se správu o zmizení ženy, jež ji přihlásila na poslední chvíli. Jako kdyby věděla, že se ze své mise nevrátí.

Rian bojovala dobře. Uspěla v první i druhé zkoušce bez větších zranění a pořád doufala, že na třetí část už nebude sama. Že na tribunách spatří známou tvář. Nespatřila. Žena, která ji nahrazovala matku byla prohlášena nezvěstnou přesně v den, kdy byl Rian udělen titul Chuunina. Tuto zkoušku složila v šestnácti letech.
Po jejím zmizení byl bývalý Rianin tým rozpuštěn a ona měla dostat nového senseie.
Byla připravená jej respektovat. Byla připravená jej milovat stejně jako kdysi ji. Ale tušila, že nikdy nepřestane hledat, co se s ženou, která jí byla vzorem, stalo.

V sedmnácti letech a jako Chuunin si již dokázala najít i několik věrných přátel.
Byla šťastná, dalo-li se to tak říct. Některé rány přibudou, jiné zmizí. Zvykla si na to. A bez toho zvyku by tu asi nebyl nikdo z Shinobi. Zvykla si na úmrtí i zmizení. Zvykla si, ale nepřijímala to. Jen se naučila bolest v sobě uzamykat a doufala, že zámek nikdy nezrezne a nezničí se.
Žila, to bylo hlavní. A mohla kráčet dál neurčitou cestou po boku své hrdosti a především po boku těch, kteří jí jsou drazí.

Rian přidělili do týmu s velícím Jouninem, Chuuninem a Geninem.
Nejsympatičtější jí byl asi Saizou, který byl stejně jako ona Chuunin. Yuki, hodností Genin, si ji v první chvíli vůbec nezamilovala, ale i bez přátelství na život a na smrt spolu vycházely vcelku dobře.
Její sensei, Ryuuji Akatsuchi, je cvičil dobře, ale Saizou byl přesto převelen a Rian ho přestala potkávat i ve vesnici. To ji zamrzelo a na malou chvíli jí to znechutilo týmovou spolupráci. Teď byla Chuunin v týmu sama. Něco mezi senseiem a Yuki, kteří společně trénovali. Jen něco mezi.
Ale nebyla by to energická Rian, aby se nepustila do další hry s věčným úsměvem.

Body:

Taijutsu: 1,5
Ninjutsu: 4,5
Genjutsu: 0,5

Inteligence: 4
Chakra: 3
Síla: 1,5
Rychlost: 3
Ruční pečetě: 3

Celkem: 21 bodů

Zdroje:

Avatar: Bohužel jsem nedokázala dohledat zdroj. Pokud jste autorem nebo znáte autora neupraveného obrázku, budu vděčná, když mě upozorníte, kdo jím je, abych mohla sem doplnit odkaz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama