Ikaros Tenmitsu

23. května 2012 v 9:55 | Orion Mizuki
Jméno a příjmení: Ikaros Tenmitsu
Hodnost: Genin
Věk: 14
Narození: 13.8.
Pohlaví: Žena
Klan: Tenmitsu
Hijutsu: Kuroi Kaminari
Sensei:
Vesnice: Kumogakure no Sato
Podstata chakry: Raiton


Charakter:
Ikaros je spjatá se svým jménem i mraky ve své vesnici. Nikdy jí nedonutíte aby si ostříhala vlasy. Na Kunoichi jsou možná příliš dlouhé, ale stejně tak jsou nekonečné i mraky v oblačné. Stejně blankytné. Jako zakletá ve svém vlastním světě. Nikdo jí z něj nedostane.

Nadevše pro ni znamená kombinace černé, bílé a modré. V ničem jiném ji ani nepotkáte. Černý blesk, bílá oblaka a blankytné vlasy její matky. Tyto věci pro ni znamenají velmi. Černý blesk jako věc, kterou slíbila ochraňovat a nadále rozvíjet. Bílá oblaka... Tak líná a přece živá. Dokonce by mnohdy řekla, že i hravá. Vznáší se mezi nimi ve svých snech a i v realitě je má na dosah ruky. Přece jen žije ve Skryté Oblačné vesnici. A vlasy její matky... Vždy je obdivovala. Tak úžasnou modř ona ve vlasech ukrytou nemá. Svou matku brala jako svůj vzor. Byla to neuvěřitelně silná a ambiciózní kunoichi, ale zároveň jemná žena, která si muže dokázala obtočit okolo prstu.

Ač se to zdá zvláštní, své srdce Ikaros nalézá právě ve výškách. Miluje volný pád a pocit, že by někdy mohla rozevřít křídla a letět je pro ni doslova opojný. Volný pád je jejím koníčkem. Mnohokrát už se sice mírně "přizabila" ale vždy se z toho nějak dostala a toužila zažít tu euforii z létání znovu. Je to volnost, kterou jí obyčejný život nedopřává. Taktéž velmi ráda leze po stromech a skalách. Po všem, co je dostatečně vysoké, aby to stálo za to.

Nade vše miluje volnost, ale i přátelství. Jediným jejím přítelem je přesto její bratr. A také je jediným člověkem, kterému plně věří.

Životopis:
Před dávnými lety v Zemi Blesku ve vesnici Skryté v Oblacích...
Darui věnoval svůj Černý blesk těsně před smrtí svému příteli z klanu Tenmitsu. Tento klan jej měl nadále hýčkat a rozvíjet. Zvýšit jeho přednosti. Z tohoto klanu nyní pouze zůstávají dva sourozenci Ikaros a Sora Tenmitsu kteří se zapřísáhli k tomu, že techniku Černého blesku opět obnoví a opráší její zašlou slávu.


Ikaros měla hezké dětství. Není to však dlouhá doba, co při smrti Nanadaime Raikage a útoku na její rodnou vesnici, zahynuli i její rodiče. Jako o rok starší se o ní stará její bratr Sora. Sice jí jeho záliba ve flirtování s děvčaty občas dostatečně leze na nervy, ale za nic na světě by svého brášku nevyměnila.

Zatímco on se zaměřil na Taijutsu, ona tíhla k boji na dálku. Ještě lépe ze vzduchu, ale vždy se zatím spokojila s černým bleskem. Nic jiného se ani neučili. Přece jen, bylo to jejich prioritou. Jejím snem je ovládnout techniku Černého blesku opravdu dobře. Prozatím zvládá jen základy. Díky Hijutsu a učení od raného věku už ale oba umí tento blesk vyvolat.

Jakmile ukončila akademii, vzala si Ikaros za nový vzor svého bratra a toužila bojovat po jeho boku. Zesílit a stát se stejně úžasnou ženou, jakou byla její matka. Se stejně hebkými vlasy blankytné barvy, se stejnou zálibou v bílých oblacích a se stejně dokonalým ovládáním Kuroi Kaminari.

Její první sensei se stala Kagayaki Rin, Nanadaime Raikage.
Bylo to jen na pár dní, ale naučila ji toho hodně o životě. Vyprávěla jí o svém. A donutila jí poznat podstatu života shinobi, uvažovat sama za sebe a nebýt pouze strojem své vesnice.

Po smrti Nanadaime Ikaros i jejímu bratru přidělili jako senseie Isase Michia.
Bohužel, ten se vytratil dříve, než je stihl cokoli naučit. Alespoň to si oba mysleli, i když tvrdý trénink, při kterém Ikaros málem několikrát přišla o život, přinesl ovoce. Její reflexy se dostaly na výbornou úroveň a spojené s rychlostí Černého blesku se to samo o sobě dalo považovat za styl boje. Ale jí to nestačilo. Chtěla být silnější.

Po prohlášení senseie nukeninem se Ikaros rozhodla překonat svou nechuť k Taijutsu a spojila ho s něčím příjemnějším.
Trénovala oblačné Kenjutsu Kumo Ryuu. Sotva se v něm zdokonalila, vrátila se k Hijutsu. Jako sensei jí byl přidělen Raidon, nový Raikage, i když jim prozatím příliš času nevěnoval. Neměl ho na rozdávání. V té době se Sora rozhodl trénovat sám. Odešel ze sídla a zanechal v něm pro Ikaros pouze krátký vzkaz. To ji zlomilo, ale zároveň jí to donutilo zbavit se závislosti na bratru. Zůstala však kvůli němu sama a rozhodla se mu to nikdy neodpustit.

Sora se sice vrátil do Kumo, ale již to nebylo jako dřív.
I po remíze v tréninkovém boji si z Ikaros utahoval a ona si díky tomu vytyčila nový cíl. Najde Bashosen a získá ho. Pro Kumo... A pro sebe. Požádala Raikageho o misi a vydala se do Otogakure získat informace o poloze. Nevydařilo se a i přes nabídku loajality ji Reina Kana uvěznila v krystalu. Díky Černému blesku a bývalému Raikagemu Everestovi, kterého získala na svou stranu, se Ikaros podařilo krystal prolomit, ale prozatím zůstávala uvězněná. Nehodlala se s tím však smířit. Everest jí prozradil, kdo vlastní Bashosen a ona o něm toužila zjistit víc.

ZDROJE
Bohužel jsem nedokázala dohledat zdroj obrázku. Pokud jste autorem nebo znáte autora neupraveného obrázku, budu vděčná, když mě upozorníte, kdo jím je, abych mohla sem doplnit odkaz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama