Willow Azayaka

23. května 2012 v 10:20 | Orion Mizuki
JMÉNO: Willow Azayaka
HODNOST: Chuunin
VESNICE: Sunagakure no Sato
ZEMĚ: Země Větru
VĚK: 19
KEKKEI GENKAI: Shakuton

CHARAKTER:
Willow je zvláštní dívka.
Obyčejná a přesto zvláštní. Pokud se k něčemu upne, nedokážete ji od toho oddělit, ať to stojí cokoli a zároveň bývá nevýřečná a především bázlivá. Má strach z mnoha věcí. A nikdy ji nedonutíte říct, které to jsou.
ŽIVOTOPIS:
Willow se narodila v Sunagakure, kde prožila šťastné dětství ve svém klanu. Klan Azayaka neoplýval velkou tělesnou silou, geniální myslí ani nebyl pln nejlepších mediků. Právě naopak. Tento klan byl nevýznačný a největším úspěchem byl pravděpodobně nástup jedné jeho členky jako asistentky Kazekageho. Když po několika měsících ve funkci opustila svůj klan i vesnici, stal se tento klan spíše hanbou pro Skrytou Písečnou a většina jeho členů to nesla velmi těžko.

V té době za sebou již za sebou měla úspěšně vystudovanou Akademii i Chuuninské zkoušky.
Nicméně vraťme se k jejímu dětství. Willow byla stejně jako většina dětí z jejího klanu zcela obyčejnou kunoichi. Byla tou dívkou, která obvykle sotva projde akademií a brzy ji čeká smrt. Nicméně ona své studium zvládala dobře. Akademie byla dlouho jejím oblíbeným místem. Milovala tamní stíny a klid. Často tam sedávala dlouho po skončení školy. Byla samostatná a uznávala ten názor, že nepotřebuje přátele. Tím spíš si však vytvářela své vlastní bytosti v mysli.

Ve čtrnácti letech dokončila Akademii. Nutno říci, že pro svou zálibu v ní strávila více času než musela.
Zkrátka občas onemocněla těsně před zkouškami. Sama v té době sebrala z klanové knihovny dva svitky a začala se učit klanové techniky.Byla tedy již Geninem zvládajícím dvě ninjutsu mírně nad svou úroveň.

Postupem času objevovala nové a nové výhody svého klanu.
Nebojovala mimo vesnici, nikdy ji neopustila, tudíž neznala jeho nevýhody. Klan Azayaka by se dal vzdáleně přirovnat ke klanu Uzumaki. Nezaměřoval se na pečetící techniky, ale měl obrovskou, nevyužitou zásobu chakry. A právě tu v sobě Willow objevovala. Tajně si hledala další svitek.
Techniku vyvinutou kdysi členem Sunagakure a klanu Azayaka, jež ve velké válce zahlédl Rasengan Šestého Hokage z Konohy, Naruta Uzumaki. A zde je znovu vidět podobnost mezi klany. Příslušníci Willowina klanu jsou schopni techniku udržet pouze díky své vyjímečné chakře. To, že ovládají Shakuton - Žárový element či Element páry - je pouze další možností využití nově vzniklé techniky. Shakuton je složen z ohně a vzduchu. Na vyšší úrovni bude mít Willow možnost ovládat oba elementy.

A ona se ji naučila.
To, vzhledem k tomu, že byla stále Genin, bylo vcelku děsivé. Její tehdejší sensei ji přihlásila na Chuuninské zkoušky, ale bojovat už ji neviděla. Nikdy se nevrátila z mise. Plně Netsugan Willow ovládla právě na zkouškách. Doufala, že potěší svou sensei. Až pozdě zjistila, že v závěrečné zkoušce už ji nikdo nesledoval.

Právě se dostáváme k části, kdy další členka jejího klanu, Asistentka Kazekageho, opustila Sunu.
V té době se Willow stává Chuuninem a ovládla další, smrtící techniku svého klanu. Dovedla ji přitom až na úroveň A-rank. Přesto zůstávala jen chuunin bez senseie, bloudící Sunou. Nemá žádný cíl a jako kdyby nežila. Zároveň se vyvíjí svou první vlastní techniku a připravuje se pro její použití. Tuší, že to bude víc než doteď zvládla, ale zároveň touží, aby to vyšlo.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama